• BİST %-0.73 1,31
  • DOLAR %-0.04 7,89
  • EURO %0.03 9,35
  • ALTIN %03:06 464,68

Suzuki Dıştan Takma Deniz Motoru


50 yılı aşkın tecrübemizle geriye dönüp baktığımızda, Suzuki dıştan takma deniz motorlarında aynı kalan şeylerden birinin zorluklarla mücadele etme tutkumuz olduğunu görüyoruz. Teknoloji geliştirme, üretim, satış ve servise kadar tüm departmanlarda görev alan çalışanlarımız, müşterilerimizin dıştan takma deniz motorlarından beklentileriyle yakından ilgilenirler. Müşterilerimizin geri bildirimleri, onların su üstündeki performansını artıracak daha iyi dıştan takma deniz motorları tasarlamamız için bizi teşvik etmektedir. Geliştirme ve tasarım ekiplerimiz yıllardır dıştan takma deniz motorlarımızı performans konusunda çok daha üst seviyeye taşıyacak son derece yaratıcı çözümler ve teknolojiler tasarlamaktadır. Toplam yedi saygın NMMA (Ulusal Denizcilik Üreticileri Birliği) İnovasyon Ödülü alan dört zamanlı dıştan takma deniz motorlarıyla Suzuki, sektörün en çok ödüllendirilen motor üreticisi olarak dünya çapında bir üne kavuşmuştur. Gelecekteki kullanıcılarımızın Suzuki dıştan takma deniz motorlarının keyfine varabilmeleri için önümüzdeki yıllarda da her
zorluğun peşinden gitmeye devam edeceğiz.

GEKI: PARTING SEAS
Doğanın ve denizin gücünü birleştiren Suzuki kimliğini ve mirasını yansıtan gücün, denizcilikteki yeniliğe olan sınırsız tutkumuzun ve bağlılığımızın simgesi.

GEKI: Suzuki’nin denizlere imzası. 
Ters dönüşlü çift pervane sistemi: Dengeli seyir, rahat manevra kabiliyeti, daha çabuk hızlanma ve kısa mesafede durmayı sağlar.
Çift enjektör: Üstün yakıt verimliliği sağlar.
Çift su girişi: Motorun soğutma sistemini besleyerek, motorun dayanıklılığını artırır.
Çift panjur sistemi: Motora deniz suyu zerreciklerinden arınmış temiz hava girmesini sağlar.
GEKI teknolojileri ve daha bir çok yenilik, Suzuki mirasıyla denizlerle buluşuyor. Suyu inovasyonla hareket ettirmeyi çok seviyoruz.

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

A1- A2 – A Motosiklet Ehliyet Sınıfları ve 2020 Sürücü Kursu Fiyatları

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
453.535

VAKA

377.891

İYİLEŞME

12.511

ÖLÜM

75.644

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
63.911.555

VAKA

37.543.781

İYİLEŞME

1.389.244

ÖLÜM

26.367.774

AKTİF VAKA

Bu web sitesinde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndaki amaçlar ile sınırlı mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için  inceleyebilirsiniz.

Motor Bilgim'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Motor Bilgim'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.